House of Night
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wejdź do mrocznego Domu Nocy i poznaj tajemnice świata wampirów


You are not connected. Please login or register

Postacie Fabularne

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Postacie Fabularne Empty Postacie Fabularne Sro Paź 26, 2011 11:11 pm

Agyness Douvall

Agyness Douvall
Admin

ZASADY
1. Użytkownik może posiadać jedną postać fabularną bądź kanoniczną.
2. Karta Postaci w przypadku postaci fabularnych powinna zostać wstawiona w ciągu 4 dni. Jeżeli wystąpią jakiekolwiek problemy z dotrzymaniem terminu wystarczy zgłosić się do administracji 0 nie gryziemy.
3. Pewne relacje i cechy postaci są z góry ustalone, a co a tym idzie - nie można ich zmienić. Oczywiście, w przypadku relacji mogą one ulec zmianie jednak tylko i wyłącznie w oparciu na fabule.
4. Uprasza się o zachowanie w tajemnicy sekretu postaci. Może ona wyjść na jaw w odpowiednim momencie rozegranym w fabule. Jednak należy pamiętać, aby nie pisać o nich w karcie postaci.
5. Wizerunku postaci fabularnej zmieniać nie można
6. Po założeniu konta należy zgłosić się do administracji po szczegóły.



Ostatnio zmieniony przez Agyness Douvall dnia Sro Paź 26, 2011 11:46 pm, w całości zmieniany 1 raz

http://dom-nocy.my-rpg.com

2Postacie Fabularne Empty Re: Postacie Fabularne Sro Paź 26, 2011 11:43 pm

Agyness Douvall

Agyness Douvall
Admin

Francuzi

Postacie Fabularne 2hcgbx5Postacie Fabularne 100404122717539895761911
Adelaide Ttoux
Abbey Lee Kershaw
wolna
Jest to z pewnością jedna z najbardziej dziwnych i tajemniczych osób na całej wymianie. Wydaje ci się, że znasz ją dogłębnie? Że wiesz o niej wszystko? Uwierz mi, z pewnością tak nie jest. Ta dziewczyna jest niesamowicie skryta, potrafi przejść przez korytarz zupełnie niezauważalna, jakby w ogóle nie istniała. Zastanawiasz się, czy ma może jakiś specjalny dar, mam rację? Cóż, w tej kwestii mogłabym się z Tobą posprzeczać. W końcu na ogół to zwykła, nieśmiała panna. Inni jednak twierdzą, iż posiada ona jakiś ukryty talent, o którym albo sama nie ma pojęcia albo udaje, że tak jest. Ciekawa jestem, czy ma ona jakichś bliższych znajomych. Z natury podobno jest samotniczką. Często też można ją zobaczyć z trzymaną w ręku książką, z czego wniosek taki, iż jest ona intelektualistką. A gdyby było tego mało... Adele jest czerwoną adeptką! Zastanawiasz się może, jak przebiegła jej śmierć? Jak to się stało, że została tym, kim jest obecnie? Plotka głosi, że jest to jej okrutna i mroczna tajemnica. Ja nic więcej na ten temat nie wiem. Jeśli chcesz ją poznać, zapraszam. Jednak mam nadzieję, że ta niewinna buźka całkowicie cię nie zwiedzie.
Formatowanie: V
Dar: -

Postacie Fabularne 2wfp7aaPostacie Fabularne 33fb411
Jacqueline Gesponder
Jessica Stroup
wolna
Ciekawe jak to jest mieć ludzką siostrę bliźniaczkę, z którą od lat było się nierozłącznym, a tuż po naznaczeniu nagle ją opuścić i uciec do szkoły dla wampirów, prawda? Niestety, wypadki chodzą po ludziach, a jedną z tych osób była właśnie Jacqueline. Podobno dziewczyna dalej nie może sobie wybaczyć tego, iż w tak drastyczny sposób została oddzielona od całej swojej rodziny, z którą łączyły ją dość mocne więzy krwi. Ponadto, ta Francuzka jest straszną pedantką i... chrześcijanką! Mimo, iż Nyks ją wybrała, ona nadal wierzy w własne, stare wierzenia, które od dziecka wpajała jej matka i ojciec pastor. Jednak podobno potrafi też nieźle zaleźć za skórę. Miała już wiele wpadek z alkoholem w roli głównej, a nie pogardzi też ona innymi używkami. Czyżby była to sprawka jej przyjaciół? Nic mi o tym nie wiadomo. Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to to, że Dom Nocy bywa demoralizujący! Więc dlaczego też ktoś taki jak panna Gesponder z takim entuzjazmem i chęcią do niego przyjechała? Tego także nie wiem... Chociaż poczekaj! Czyżby ta młoda dama miała tutaj z kimś romans?
Formatowanie: III
Dar: -

Postacie Fabularne 100514063637539896030711Postacie Fabularne 100514063639539896030717
Agyness Douvall
Taylor Warren
zajęta
Cóż... obok Agyness z pewnością nie można przejść obojętnie. Ma w sobie jakiś rzadko spotykany magnetyzm i siłę. Wiedz, że nie warto się z nią sprzeczać, bo i tak zawsze postawi na swoim. Tak naprawdę... nigdy nie mówi o sobie. Nie próbuj zadawać jej osobistych pytań, bo i tak niczego się nie dowiesz, a stracisz wiele. Pamiętaj, że nie toleruje osób, które wtykają nos w nie swoje sprawy. Tym sposobem chyba tylko jej współlokatorka wie, skąd ta dziewczyna pochodzi, kim są jej rodzice i jak wygląda jej przeszłość. Chodzą słuchy, że ma niewidomego brata i bardzo ubolewa nad rozłąką z nim. Podobno ciągle utrzymuje z nim kontakt telefoniczny. Niedawno wypadło jej z torby jakieś zdjęcie. Okazało się, że panienka Douvall jeszcze przed przemianą była hipiską! Trudno w to uwierzyć, bo nie pokazuje publicznie swojej prawdziwej natury. Ale, ale... jest z nią coś nie tak. Patrzysz na nią... niby wszystko jest w porządku... tylko ten dreszcz przechodzący po plecach kiedy cię na tym przyłapie... brr...
Formatowanie: IV
Dar: atmokineza połączona z termokinezą

Postacie Fabularne Beztytuu2cmPostacie Fabularne 1045500w
Jocelyn Lemaire
Jeremy Young
wolny
Z przykrością stwierdzam, iż na tej Francuskiej wymianie jest sporo podejrzanych typów! I jak się domyślasz, taką osobą jest właśnie Jocelyn. Ja także nigdy nie pomyślałabym, że ktoś TAKI jak on może wyrządzić tyle złego, naprawdę! Ten były Syn Ereba jest niesamowitym, zapatrzonym w sobie egoistą. Niestety, takie persony mają chyba wrodzoną zgryźliwość i złośliwość, z czym szanowny panicz Lemaire się nie kryje. Nie jest jednak tak strasznie wredny, jak mogłoby się wydawać. Potrafi się opanować, a nawet wykazać odrobiną wiedzy, o jaką nikt go wcześniej nie posądzał. Jak myślisz, dlaczego został wyrzucony z elitarnego bractwa z DN? Jak przez ten krótki okres zdążył tak bardzo podpaść Najwyższej Kapłance, że bez trudu i skrupułów wyrzuciła go ze stowarzyszenia? Podobno huczy na ten temat cała szkoła! I owszem, ktoś tutaj ma długi język. Pytanie tylko - K T O?
Formatowanie: IV
Dar: -

Postacie Fabularne Tumblrlhtmkaxny81qao0izPostacie Fabularne 5517376130da62ef6327o
Jean- Pierre Purbaix
Jaco van den Hoven
zarezerwowany
Wśród tych wszystkich uczniów i zbiegów na pewno ucieszy cię fakt, iż kolejny członek wymiany jest aż nad wyraz normalny. No, prawie. W końcu wszystko, co ciekawe w jego życiu zaczęło się już od pieluszki. Jean jest synem jednego z najsławniejszych polityków we Francji, pewnego ambasadora, ale nie jest on jakąś wielce zajmującą postacią. O niebo lepsza jest osoba młodego Francuza, uwierz mi. To jedna z tych osób, na której wręcz miło jest zawiesić oko na trochę dłużej. A podczas konwersacji z nim, nie wspominając już o cudownym francuskim akcencie, przy którym aż miękną kolana, aż szczęka opada z nadmiaru inteligentnych spostrzeżeń i tematów. Sam chłopak raczej jest dobrym człowiekiem. Nie naprzykrza się, jest zdyscyplinowany i słodki, dla niektórych wręcz proszący się o demoralizację! Niestety, wiele osób już próbowało przekabacić Jeana na złą drogę, lecz jak widać, ma on niesamowitą siłę woli, bo żadna z tych osób nie jest usatysfakcjonowana wynikiem swojej pracy. Z drugiej strony, podobno Francuz miał kiedyś przygodę z osobą tej samej płci. Wszyscy od tego czasu zastanawiają się, czy aby nie jest on innej orientacji. Bo jako, iż jest on osobą skrytą, do takich rzeczy publicznie się nie przyznaje. A jednak... mamy na niego jakiegoś haka, za którym wszyscy teraz będą podążać, aby dowiedzieć się prawdy o nim.
Formatowanie: V
Dar: -

Postacie Fabularne 88711340Postacie Fabularne 1zof9k2
Quentine de Rais
Mitch Hewer
wolny
Gdy go widzisz, od razu na myśl przychodzi ci jedna rzecz: czyżby on był modelem?! No cóż, bardzo możliwe, że tak właśnie było! W końcu Quentine przed Naznaczeniem wychowywał się w prywatnej szkole modelingu, tak więc mimo wszystko musiał jakoś w tej branży zabłysnąć. Dużo osób zwraca na niego uwagę, mimo tego, że na ogół nie różni on się od pierwszej lepszej napotkanej osoby. Może posiada on jakiś niespotykany, uwodzicielski czar, dzięki któremu mało kto potrafi się mu oprzeć, a sam potrafi dzięki niemu robić z ludźmi to, na co ma ochotę i wszystko uchodzi mu na sucho? Zdecydowanie jest imprezowiczem. Jednym z tych, którzy nie znają umiaru w piciu alkoholu. Jednak zauważyłam, że nie łączą go z nikim dosyć bliskie stosunki. Dla wszystkich jest oschły, z pogardą patrzący na ich poczynania. Kimże on tak naprawdę jest? Podobno jego matka jest Francuzką, ale ojciec? I czy w ogóle ma on ojca, nie mam pojęcia. Dlaczego ci Francuzi są tak bardzo milczący w temacie swojej rodziny i wychowanków? Czyżby u nich wszyscy się tak zachowywali? A może to temat zakazany? Tyle pytań nasuwa się nam teraz na myśl, i zero odpowiedzi. Jak myślisz, może ktoś taki jak de Rais nam ich udzieli? Podobno uszczęśliwić go jest łatwo. Wystarczy butelka Whisky i paczka papierosów.
Formatowanie: IV
Dar: witakineza



Ostatnio zmieniony przez Agyness Douvall dnia Pon Lis 07, 2011 6:02 pm, w całości zmieniany 3 razy

http://dom-nocy.my-rpg.com

3Postacie Fabularne Empty Re: Postacie Fabularne Czw Paź 27, 2011 2:13 pm

Agyness Douvall

Agyness Douvall
Admin

Rosjanie

Postacie Fabularne 0059cw0ePostacie Fabularne 00316cww
Valerie Baade
Hannah Murray
wolna
Jednymi słowy: dziwaczka. Ta młoda adeptka miała nie lada problemy z zaaklimatyzowaniem się w Domy Nocy, jak także z ogólnym życiem w tutejszej szkole. Przez ten krótki czas zdążyła przeskrobać wiele rzeczy i dostać miano naprawdę dziwnej osoby. Podobno lunatykuje, a żeby było tego mało, jej współlokatorka twierdzi, iż dziewczyna ma prorocze sny i porównuje ją do samej Afrodyty! Oczywiście, ten fakt także rozniósł się po szkole, za co owa panna LaFont jest od dłuższego czasu wściekła na Rosjankę. Jednak czyżby naprawdę go posiadała? Sama Valerie mówi z przekonaniem, że owszem - ma takowy dar. Jednak fakty mówią coś innego, zresztą... ludzie także. Od jakiegoś czasu dziewczyna paraduje po szkole ubrana w wielki, kolorowy pióropusz, który podobno ma ją strzec przez złymi demonami i ogłasza wszystkim, że oto w najbliższym czasie nastąpi apokalipsa i po rodzaju ludzkim, jak i wampirskim nie pozostanie nawet włos. Teoretycznie nikt sobie nie bierze jej słów do serca, przecież widać, że to stek bzdur. Są jednak osoby, które zainspirowała Valerie i teraz są oni czymś w stylu jej małej świty, bez której nigdzie się nie rusza, a która nałogowo słucha jej opowieści wyssanych z palca.
Formatowanie: V
Dar:-

Postacie Fabularne Tumblrltbtbhxmtl1qhj5riPostacie Fabularne Tumblrlth5tzt0th1qzeiyi
Iness Gesner
Anna Christine Speckhart
zajęta
Podobno okropna z niej pozerka i straszna egoistka. Ale to nic, na pewno wiele osób stwierdzi, że jednak dziewczyna ma to coś. Słyszałam, że przed wyjazdem z Rosji, była całkowicie inna. Grzeczna, ułożona, praktyczna, a teraz? Nic, tylko w głowie jej imprezy i chęć ponownego zawładnięcia szkołą (oby nie światem!) i przemienienia jej w istny Dom Strachów. Nie sądzisz, że bez problemu dogadałaby się z Valerie? Też tak na początku myślałam, jednak zmieniłam zdanie, gdy zobaczyłam jak obie adeptki z wymiany się nienawidzą. Wręcz nie mogą na siebie patrzeć. Oczywiście, nie wiadomo mi z jakich powodów. W ogóle coraz bardziej zastanawiam się, dlaczego to mi przydzielili przedstawienie wszystkich nowych uczniaków, skoro tak samo jak ty nie mam o nich bladego pojęcia. A wracając do osoby młodej Rosjanki, myślisz, że uda jej się osiągnąć swój cel, czymkolwiek on będzie? Przecież wiadomo, że dziewczyna nie przyjechała do Tulsy z byle powodu. Jestem pewna, że ma tutaj do załatwienia jakieś rozrachunki.
Formatowanie: IV
Dar: chlorokineza


Postacie Fabularne O9eq6tPostacie Fabularne A_barnes04
Grigori Jauch
Ben Barnes
wolny
Z tym chłopakiem radzę ci nie zadzierać, jeśli nie chcesz posiadać złamanej lub zadraśniętej jednej z części twojego ciała. Jest to typowy rozrabiaka i demolator, których akurat w DN jest od groma. Słyszałam, że akurat na tą wymianę trafił on całkowicie przypadkiem. Może nawet został z kimś pomylony, tego dokładnie nie wiem. Wiem tylko, że kto jak kto, ale Raymond jest z ł y m człowiekiem. Te jego zachowanie, jego wzrok, kiedy świdruje cię niemal na wylot, gdy przez przypadek znajdziesz się za blisko niego...brr... Podobno już wdał się w bójkę z kilkoma Synami Ereba, którzy od tego czasu nie pałają do niego sympatią. Zresztą, nie ma się, co dziwić. Przecież ten człowiek wyrośnie na zwyrodnialca! Nikt nie widzi dla niego innej przyszłości. Ponadto, niesamowicie nietolerancyjny, okrutny i bezlitosny. Przed kimś takim radzę uciekać i nie zaprzątać sobie w ogóle głowy jego planem zajęć czy dnia, w celu dowiedzenia się o nim czegoś więcej. Ale wiecie... w gruncie rzeczy jest w nim coś dobrego. Szczególnie względem jednej osoby zachowuje się bardzo, ale to bardzo przyzwoicie. Czyżby Grig miał w sobie coś z człowieka?
Formatowanie: V
Dar:-

Postacie Fabularne Tumblrliucn8pglf1qbik7aPostacie Fabularne Nerdye
Dimitri Bułhakow
Douglas Nietzke
zarezerwowany
No i po raz kolejny spotykamy się z osobą o zaszczytnej szlacheckiej krwi, tym razem Rosyjskiej. Jednak akurat do tego ten młody człowiek najmniej się przyznaje. Wolał wieść smutne, nudne i samotne życie gdzieś na obrzeżach swojego rodzinnego kraju, aby akurat po jakimś czasie na stałe je opuścić i wyjechać do Tulsy. Podobno to najbardziej niedostępny chłopak z całej wymiany. Chodzą też słuchy, iż jego serca nie da się zdobyć, choć on sam nie ma problemu z podbijaniem adeptek. Zaliczył już wiele, wiele młodych kobiet, które bez problemu mu się oddawały. Co jest tego przyczyną? Czyżby chłopak specjalizował się w czymś jeszcze, o czym nikt nie ma pojęcia? Być może, nic mi o tym nie wiadomo. Jednak jedno jest pewne - jego kolejnym celem i zajęciem na najbliższy czas jest uwiedzenie jednej z ważniejszych osób w całej szkole. Domyślasz się już kogo? Lecz cii.. nie mów tego na głos. To podobno sroga tajemnica, o której wiedzą tylko nieliczni. A żeby było tego mało - ktoś mu w tym pomaga. Nie wiemy kto, choć skrycie się domyślamy. Pytanie teraz: czy uda mu się osiągnąć swój cel?
Formatowanie: VI
Dar: hypnokineza



Ostatnio zmieniony przez Agyness Douvall dnia Nie Lis 06, 2011 7:27 pm, w całości zmieniany 3 razy

http://dom-nocy.my-rpg.com

4Postacie Fabularne Empty Re: Postacie Fabularne Sob Lis 05, 2011 1:04 am

Agyness Douvall

Agyness Douvall
Admin

Anglicy


Postacie Fabularne Astridbergesfrisbey003Postacie Fabularne 994104356
Carla Giglemoon
Astrid Berges-Frisbey
zarezerwowana
Ta dziewczyna jest typową artystką. Kocha sztukę, właściwie... to tylko ona jej w głowie. Potrafi spędzić całe dnie w swoim pokoju, w zaciszu czterech ścian i malować. Niektóre z jej dzieł są wyjątkowo dziwaczne, widać na nie często nieokreślone stworzenia, demony, coś w tym stylu. Jednakże jednocześnie jej prace szybko się sprzedają, a kupuje je już prawie każdy. Podobna zbija na tym niezły interes. Zastanawiam się, co robi z pieniędzmi ofiarowanymi jej za prace. Nie wygląda na osobę bogatą czy rozrzutną. W takim razie... po co jej ta kasa? Może, jak na osóbkę z klasą i dobrym sercem przystało, oddaje je ona do domu starców czy tego ubogiego sierocińca tuż za rogiem?
Formatowanie: IV
Dar: -

Postacie Fabularne Dianeargon001Postacie Fabularne Dianeagron9
Nadya Worboyes
Dianna Argon
wolna
Już po wyglądzie widać, że kto jak kto, ale ona lubi ustawiać ludzi po kątach i wszystko urządzać po swojemu. Jest podobno typową wredną byłą cheerlederką z liceum, która zawsze była w największym centrum uwagi. Z pewnością Nadya postara się, aby dalej tak pozostało. Podobno też zrobi niemal wszystko, aby osiągnąć swój cel. Jednocześnie bardzo lubi gardzić innymi, słabszymi osobami. Już nie jedna osoba została ofiarą tego diabełka wyglądzie anioła. Nadya zgrywa nieśmiałą, biedną nastolatkę z problemami rodzinnymi, które nawiasem mają się świetnie. Na pewno znajdzie się osoba, która będzie chciała pozbawić ją wpływów i doszczętnie zniszczyć jej psychikę.
Formatowanie: V
Dar: komunikacja z ziemią

Postacie Fabularne Andrewgarfield41Postacie Fabularne AndrewGarfield31
Joseph Johnson
Andrew Garfield
wolny
Wszyscy przy bliższym poznaniu tego młodzieńca wspólnie stwierdzimy, iż jest on nad wyraz dziwaczny, w dobrym tego słowa znaczeniu. Bo właśnie taki powinien być każdy chłopak w jego wieku: zwariowany, jednakże jednocześnie miły, uprzejmy, wręczy urodzony dżentelmen. Plotki natomiast mówią, że chłopak stał się taki od czasu, kiedy to 'niechcący' wpadł ze swoją Angielską dziewczyną. Biedaczka zaszła w ciążę, a on ją zostawił na pastwę losu. Ciekawe, czy po raz kolejny także posunąłby się do takiego czynu i czy byłby w stanie spojrzeć potem innym młodym wampirkom w oczy. Podobno każda młoda dama z DN jest na niego niesamowicie cięta, wredna i nie udobruchają ich jego lubieżne uśmieszki czy spojrzenie zbitego psa. Oczywiście wszyscy dobrze wiemy, że w głębi duszy Joseph jest zwykłym dupkem.
Formatowanie: VI
Dar: niezwykła celność

Postacie Fabularne 395512Chord_Ava3Postacie Fabularne Chordoverstreet002
Philemon Cookerman
Chord Overstreet
wolny
Philemon jest nastoletnim gejem, który otwarcie mówi o swojej orientacji i nie wstydzi się tego. Często właśnie przez swoją bezpośredniość i 'odwagę' narażony jest na wyzwiska i upokorzenie ze strony innych, jednakże, tym także się nie przejmuje. Niektórzy powinni zazdrościć mu beztroski i spokojnego podejścia do wszystkiego, co robi. Nigdy się nie denerwuje, zawsze jest opanowany. Jednak coś est w nim także dziwnego. Podobno kobiety w ogóle go nie interesują, jednocześnie zastanawiamy się wszyscy, czy aby na pewno. Czy coś go nie łączyło z jedną z tutejszych osób? I czy aby nie była to właśnie przedstawicielka płci pięknej? Skoro tego interesują kobiety, dlaczego ciągle zarzeka się i głośnio mówi, iż jest homo?
Formatowanie: V
Dar: -

Postacie Fabularne Nicholashoult001Postacie Fabularne Nicholashoult006
Lazare Leavitt
Nicholas Hoult
wolny
Profesjonalny tancerz i kolejny towar z wymiany. Jednocześnie, należy się go strzec i bać. A dlaczego? Ponieważ bywa, iż Anglik ma dziwne odpały i schizy, jakby coś brał, albo przynajmniej czymś 'podładowywał' swoją energię. Zdarza się, że późno reaguje na różne słowa lub czyny, wykonane bezpośrednio przy nim. Poza tym, może wcale nie o to tutaj chodzi? Lazare ma autystyczną siostrę bliźniaczkę. Może z nim także jest coś nie do końca w porządku? A może coś jest jednak na rzeczy, jeśli chodzi o narkotyki? Może, może... ten chłopak to jedna wielka niewiadoma.
Formatowanie: IV
Dar: -



Ostatnio zmieniony przez Agyness Douvall dnia Pią Lis 11, 2011 12:44 pm, w całości zmieniany 1 raz

http://dom-nocy.my-rpg.com

5Postacie Fabularne Empty Re: Postacie Fabularne Nie Lis 06, 2011 6:51 pm

Agyness Douvall

Agyness Douvall
Admin

Hiszpanie


Postacie Fabularne SdnrbbPostacie Fabularne 1108030953401317548543778
Vivianna Loyola
Shay Mitchell
wolna
Podobno, jak na Hiszpankę przystało, Vivanna wie, jak rozgrzać publikę. Jest to córka znanej hiszpańskiej gwiazdy jazzu oraz byłej prostytutki. Nie sądzisz, że jej rodzice to dziwnie dobrana para? Ponadto, panna Loyola jest adoptowana, gdyż Josephine i Claude tak naprawdę nie było dane mieć dzieci. Sama Viv nie ma oczywiście pojęcia, kim jest, skąd pochodzi, kim byli jej rodzice. Jednakże wnioskując z jej urody, możliwe, iż jest Hiszpanką z krwi i kości. Ma w sobie coś, co przykuwa uwagę innych, chociaż właściwie niczym specjalnym się nie wyróżnia. Jest podobno bardzo szalona, tym bardziej po alkoholu. Wtedy też robi różne chore rzeczy i jest zdolna do wszystkiego.
Formatowanie: III
Dar: komunikacja z powietrzem

Postacie Fabularne Avata409Postacie Fabularne N2iu6b
Florence Portillo
Minka Kelly
wolna
Oto kolejna artystka, tym razem poetka. Podobno poza sztuką nie dostrzega niczego innego, choć kłótnie z nią są czymś ekstremalnym. Jak widać, w ciele tej młodej artystki jest też wiele buntu. Mimo wszystko, nie ma się czym przejmować. Panna Flo słynie także z wielkiej rozważności i cierpliwości, dlatego też dla każdego człowieka stara się być w miarę miła. Jednak... nie wiem czy to prawda, lecz podobno także jest kleptomanką. Ludzie z jej otoczenia wiecznie skarżą się, że czegoś nie mają, że coś zgubili. Myślisz, że mogłaby to być jej sprawka? Flor oczywiście wszystkiemu zaprzecza. Mam wrażenie, że tej miłej twarzyczce nie powinniśmy w pełni ufać. 
Formatowanie: V
Dar: -

Postacie Fabularne 79499380Postacie Fabularne 73321835
Estrella Colluci
Shenae Grimes
wolna
W sumie, naprawdę fajna z niej dziewczyna. Jest niezmiernie sympatyczna i niesamowicie optymistyczna, naprawdę. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z kimś takim! Zawsze, ale to zawsze można usłyszeć, jak mówi do kogoś rzeczowym, ale łagodnym i serdecznym tonem, używając przy tym przesadnej gestykulacji i tysiąca wyrazów twarzy, wszystkich oczywiście radosnych. Strella jest wspaniałą pocieszycielką ale także i uzdrowicielką. Jej marzeniem było kiedyś pracowanie w szpitalu i pomaganie chorym ludziom. Czyż to nie urocze, że ta słodka, niewinna dziewczyna tak bardzo troszczy się o życie innych? Jednakowoż, straszna z niej cnotka, która panicznie boi się płci przeciwnej. Widziałem kiedyś, jak rozmawiała z jednym chłopakiem z wymiany. Uwierz, że nawet buraki czy pomidory zawstydziłyby się przy tak ostrej czerwieni, jaka wtedy wstąpiła na policzki hiszpanki.
Formatowanie: IV
Dar: -

Postacie Fabularne Mathiaslauridsen011Postacie Fabularne 81409972
Federico Falasca
Mathias Lauridsen
wolny
Spójrz na niego. On ma w sobie coś tajemniczego. coś, co zmusza cię do zrobienia kolejnego kroku w jego kierunku i dowiedzeniu się o nim czegoś więcej. Często patrzy na ciebie uporczywym wzrokiem, a gdy go na tym przyłapiesz, szybko zmienia obiekt zainteresowania. Wydaje się, jakby chciał odczytać wszystkie twoje myśli. Bywa też, iż staje się nieobecny i zamyślony. Prawdziwa zagadka. Jednakowoż, wydaje się on także dziwnie samotny,choć nie zauważyłam, aby z tego powodu był zatroskany. Możliwe, iż właśnie samotność mu nie przeszkadza, że ją lubi. Jego hobby to podobno szermierka. Myślę, że wspólne wyjście z nim do sali treningowej byłoby dla każdego nie lada przygodą. Podobno gdy ma w ręku szpadę, jest niepokonany, a zachowuje się wtedy niczym rozdrażniony tygrys, po latach wypuszczony z klatki na wolność. 
Formatowanie: V
Dar: -

Postacie Fabularne Lukep014Postacie Fabularne Lukep019
Adán Casillas
Luke Pasqualino
wolny
Skryty w sobie, wiecznie bujający w obłokach romantyk. Tak, to jest osoba, dla której możesz wstawać z uśmiechem na ustach i zasypiać spokojnie. Adan to słodki, niewinny chłopak- anioł o uroczym usposobieniu, któremu nie sposób się oprzeć. Dla swojej damy zrobiłby niemal wszystko. Niestety mam jedną smutną informację: jest zajęty. Nie mam pojęcia, kim jest jego kobieta, gdyż on, jak i ona niesamowicie się z tym ukrywają. Jestem ciekawa dlaczego. Jednak wiele razy od przyjazdu do DN zauważyłam, jak Adan często spaceruje lub błąka się, trzymając w ręku kwiaty czy pudełko z czekoladkami, nawet czasem cicho szepcząc poezję. Po jego dziewczynie natomiast śladu brak. Wychodzi na to, że chłopak jest po prostu nieszczęśliwie zakochany!
Formatowanie: VI
Dar: elektrokineza

http://dom-nocy.my-rpg.com

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach